Posted by admin | January - 27 - 2018 | Comments Off

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu czy łechtaczki, masz problem z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu intymnym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych albo, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd okolic płciowych – medycyna estetyczna proponuje dla szereg opcji, które w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy i znacząco polepszą komfort życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite polecany bywa w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite może być używany również dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dopasowania do indywidualnej sytuacji ustalane są w trakcie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Wyniki leczenia mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem powoduje on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie przyjemności erotycznej oraz redukuje bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w zasadzie niedokuczliwa i niezwykle szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych metod jest bardzo króciutki, a dyskomfort z nim związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera prawidłowe funkcjonowanie naszego narządu.
Rezultatem jest odzyskanie komfortu funkcjonowania oraz psychicznej stabilności, oraz radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Polecane:

Ginekolog Wrocław

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące kłopoty w czerpaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować Twoje bolączki, jakie do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.